Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Lëkurë e Shëndetëshme

Shko poshtë

Lëkurë e Shëndetëshme

Mesazh nga Dardania prej Tue Apr 14, 2015 3:30 pm

Që të ruani pamjen e një lëkure të re dhe pa probleme, duhet të kujdeseni çdo ditë, me pastrimin më elementar te përditshëm, por duke filluar nga mosha 25 vjeçare, ju nevojitet përdorimi i kremrave specifike për llojin e lëkurës tuaj (qumësht pastruestonik dhe krem hidratant dite). Kjo nuk do të thotë që vajzat e moshave 16 - 25 vjeç nuk duhet te përdorin produkte kozmetike, përkundrazi ato duhet të jenë tepër të kujdesshme në zgjedhjen e produktit, në cilësinë e tij si dhe të informohen sakte nëse ai produkt nuk shkakton alergji. Këshillohet që pastrimi i fytyrës të kryhet rregullisht çdo muaj, nga profesionistë dhe mundësisht pa përdorur teknikën e avullit. Pastrimi i lëkurës ne thellësi sjell vetëm rigjenerim dhe pamje më të mirë te saj, duke ndihmuar kështu largimin e radikaleve të lira, shtimi i të cilave shkakton dhe plakjen e përshpejtuar të lëkurës.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi