Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Pershendetje nga mua Erisa

Shko poshtë

Pershendetje nga mua Erisa Empty Pershendetje nga mua Erisa

Mesazh nga Erisa prej Sun Apr 19, 2015 10:04 pm

Pershendetje te gjithve dhe shpresoj tkaloj mire mes jush ...
Erisa
Erisa

Numri i postimeve : 1
Join date : 19/04/2015
Age : 29
Location : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga mua Erisa Empty Re: Pershendetje nga mua Erisa

Mesazh nga Dardania prej Sun Apr 19, 2015 10:36 pm

Erisa shkruajti:Pershendetje te gjithve dhe shpresoj tkaloj mire mes jush ...
155519 Erisa.... Uroi te Kaloni mir me te gjith se bashku....

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Pershendetje nga mua Erisa C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi