Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Asgjë nuk Harrohet

Shko poshtë

Asgjë nuk Harrohet

Mesazh nga Dardania prej Wed Apr 22, 2015 3:07 pm

 Filmi "Asgjë nuk harrohet" prodhim i vitit 1985.

Regjia: Esat Ibro, Skenari: Teodor Laço, Producent: Shqipëria e Re , Muzika: Aleksandër Lalo.
Përmbajtja e Filmit
Ngjarjet e filmit zhvillohen në ditët e sotme por sillen edhe ngjarje nga e kaluara për të hedhur dritë në fakte dhe karaktere të ndryshme. Një i riatdhesuar vritet në një qytet të vogël. Askush nuk e di kush është vrasësi. Krye hetuesi e merr përsipër këtë ngjarje dhe ia del të zbulojë shkaqet e krimit
Aktorët
Llazi Serbo........Andi Rama,Hetuesi
Thimi Filipi........Gramozi,Kryetari i grupit hetimor
Jani Riza........Lame Kurrizi
Stavri Shkurti........Manol Gjinaj, Perkthyesi
Perika Gjezi........Elmazi,I plotfuqishmi i fshatit
Mario Ashiku........Profesor Kallmi
Marko Bitraku........Selmani Hivziu
Ilia Shyti...........Shoku Ziber, veteran i luftës
Gjergji Melo.........Sekretari i partisë së fshatit
Dhimitër Orgocka........Xha Fanja
Guljelm Radoja........Peshkatari
Zhani Ziçishti........Xha Kozi,Mësuesi në pension
Në Episode
Spiro Urumi........Abdurrahman Harizi
Marjeta Ljarja........Sara, bashkëshortja e Andit
Enver Plaku........Shefi i Policisë
Shkëlqim Jaupi........Viron Mersini, kamarieri
Vangjel Grabocka......Xha Gorja
Redi Radoja........Djali i peshkatarit
Dhorkë Orgocka........Nënë Xhikoja
Ferdinand Radi........Taksisti
Merita Çoçoli........Mbesa e plakës dëshmitare

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi