Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Pranvera S'erdhi Vetëm

Shko poshtë

Pranvera S'erdhi Vetëm

Mesazh nga Dardania prej Wed Apr 29, 2015 2:46 pm


"Pranvera s'erdhi vetëm" është një film shqiptarë i prodhuar në Shqipëri në vitin 1988.
Regjia: Piro Milkani, Skenari: Anisa Markarian,Remzi Lani, Producent:Shqipëria e Re , Muzika: Ardit Gjebrea.

Aktorët në Role • Anisa Markarian ........ Irena

 • Kristaq Skrami ........ Iliri

 • Margarita Xhepa ........ mamaja e Irenës

 • Thimi Filipi ........ Babai i Irenës

 • Adrian Cerga ........ Astriti, doktori

 • Serafin Fanko ........ profesor Alimi

 • Mevlan Shanaj ........ doktori

 • Ema Ndoja ........ Lina

 • Valentina Kita ........

 • Përmbajtja e Filmit
 • Irena një fizikante e re bashkë me dy koleg të saj ndërmerr një studim të rëndësishëm larg nga shtëpia. Ajo shkon për një kontroll shëndetësor në spitalin e qytetit dhe mëson se vuan nga leuçemia. Pasi e merr veten nga depresioni shpirtëror ajo fillon të pajtohet me realitetin duke çmuar çdo sekondë të jetës së saj dhe dashurisë së saj të cilën përpiqet ta shmangë._________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi