Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Mos Harroni se....

Shko poshtë

Mos Harroni se....

Mesazh nga Dardania prej Tue May 12, 2015 1:14 am

Mos Harroni se:
Jeta është Dy Ditë....
Një Ditë në Favorin Tënd ... Dhe Një Ditë Kunder Teje....
Kur të është Dita e Juaj.... Mos u Tregoni Arrogantë ....
E kur të është Dita Kundër Juve....
Bëhuni Durimtarë ....

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mos Harroni se....

Mesazh nga Dardania prej Sat May 16, 2015 8:18 pm

Mos Harroni se:
Një gjë duhet të kemi Parasysh....
I Drejti.... Gjithmon Zhytet por nuk Mbytet....


_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi