Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Top posting users this month


Kanadezi që bën mrekulli me fluskat e sapunit

Shko poshtë

Kanadezi që bën mrekulli me fluskat e sapunit Empty Kanadezi që bën mrekulli me fluskat e sapunit

Mesazh nga Dardania prej Thu Jun 02, 2011 11:15 pm

Kanadezi që bën mrekulli me fluskat e sapunit Kanadezi-300x173 Artisti kanadez, Fan Jang, i cili bën gjëra të mahnitshme nga fluskat e sapunit, ka zbuluar një pjesë të repertorit të tij mbresëlënës, i cili së shpejti do të shfaqet në Shangai.
Ai në skenë është paraqitur qysh para 19 vjetëve, kur vendosi rekordin e parë botëror nga 17 sosh, ndërsa para tre vjetëve në emisionin e Oprah Winfrey arriti të bëjë një fluskë sapuni, e cila zinte 100 persona.
Ky mrekullibërës me sapun pohon se ka shpikur formulën sekrete, e cila nga goja arrin të bëjë atë që i duhet, transmeton Telegraph.
Artisti i pazakonshëm dhe shou i tij “Gazillion Bubble” së shpejti do të vizitojë Shangain, ndërsa Jang ka paralajmëruar se në Kinë do të provojë të përsëris rekordin e tij Guinnes dhe të bëjë një fluskë, e cila do të zë 150 persona.
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi