Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2019
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Çka Tregojnë Vijat qe Lidhen më Zemrën Tuaj për Dashurinë dhe Marrëdhënien më të Tjerët

Shko poshtë

Çka Tregojnë Vijat qe Lidhen më Zemrën Tuaj për Dashurinë dhe Marrëdhënien më të Tjerët

Mesazh nga Dardania prej Thu Jun 11, 2015 10:24 pm


A e dini se ju mund të gjeni vijën e zemrës suaj në majë të gishtave tuaj? Vija e zemrës suaj është një tregues i rëndësishëm i ndjenjave tuaja dhe çdo gjë që sillet rreth dashurisë .

Shikoni në foto, me qëllim që të dini se ku është vija e zemrës suaj, sepse ajo është përgjegjëse për faktin, nëse ju do të jeni të dashur dhe te duani dikë. Ajo fillon nën gishtin tregues apo gishtin e mesëm dhe shtrihet nën pëllëmbën e gishtit të vogël.

A) Nëse vija qe lidhet me zemren tuaj fillon nën gishtin e mesëm, ju keni lindur të jeni një udhëheqës një person ambicioz, i pavarur , inteligjent, dhe keni te shprehur cilësitë e gjykimit dhe vendimmarrjes. Ju jeni më pak të ndjeshem dhe të ftohtë për të tjerët transmeton qiriu.net

B) Nëse vija qe lidhet me zemren tuaj fillon në mes të gishtit tregues dhe të mesëm gisht atëherë ju keni konsiderate dhe jeni te sjellshëm me të tjerët. Përveç kësaj, ju jeni gjithashtu në mëdyshje dhe të kujdesshëm kur të tjerët janë të shqetësuar, por ju jeni një person i besimit. Ju keni sens të përbashkët me te tjeret kur vendosni.
C) Në qoftë se vija qe lidhet me zemren tuaj fillon nën gishtin tregues keni të njëjtat karakteristika si personi të cilit vijat e zemrës fillon nën gishtin e mesëm (A).

D) Nëse vija qe lidhet me zemren tuaj fillon në mes te gishtit tregues dhe gishtit te pare, ju jeni plot durim, te kujdesushem, qëllim mirë dhe zemërbutë. Këto fjalë mirë ju përshkruajne me mire juve. /qiriu.net/

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi