Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Top posting users this month


Limon e vaj ulliri, mrekulli për shëndetin

Shko poshtë

Limon e vaj ulliri, mrekulli për shëndetin Empty Limon e vaj ulliri, mrekulli për shëndetin

Mesazh nga elona prej Fri Oct 30, 2015 3:13 pm

Limon e vaj ulliri, mrekulli për shëndetin Limon
Ekziston një recetë natyrale e cila mundëson largimin e toksinave dhe krijimin e një sistemi imunitar të fuqishëm.
Vaji i ullirit ka shumë benefite  por  kombinimi me lëngun e limonit  është një “armë” më e fuqishme për të luftuar kundër viruseve  dhe bakterieve dhe i sjell energji trupit tuaj, transmeton Klan Kosova.
Gjithashtu, pastron organizmin nga toksinat dhe ndihmon në largimin e rrathëvë të zinj që krijohen nën sy. Është një recetë e mirë edhe për sistemin tretës, dhe mund të përdoret edhe për humbjen e peshës.
Receta
Përzieni një lugë të lëngut të limonit dhe 1 lugë vaj ulliri.Konsumoni këtë përzierje çdo mëngjes në lukth të zbrazët të paktën për 1 muaj. Pas konsumimit të kësaj, mund të hani mëngjes si gjithmonë.

elona

Numri i postimeve : 25
Join date : 25/10/2015

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi