Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Top posting users this month


Akullorja më e shtrenjtë në Botë

Shko poshtë

Akullorja më e shtrenjtë në Botë Empty Akullorja më e shtrenjtë në Botë

Mesazh nga Dardania prej Fri Jun 03, 2011 8:39 pm

Akullorja më e shtrenjtë në Botë Akullore Akullorja është një nga gjërat që fëmijët duan më shumë në verë dhe që është e përballueshme ekonomikisht nga (pothuajse) të gjitha familjet.
Por, duket se të blesh një akullore është bërë ekskluzivitet vetëm për milionerët tashmë. Në një hotel të Meksikës, Resort Marquis Los Cabos, shërbehet akullorja më e shtrenjtë në botë: kushton 700 euro
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi