Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Qëndroi në maje të shtyllës mbi 35 orë

Shko poshtë

Qëndroi në maje të shtyllës mbi 35 orë Empty Qëndroi në maje të shtyllës mbi 35 orë

Mesazh nga Dardania prej Fri Jun 03, 2011 9:02 pm

Qëndroi në maje të shtyllës mbi 35 orë Qendron-pingul Izraeliti Hezi Dayan, u bë i famshëm kur qëndroi 66 orë në një bllok të madh akulli, tash ai ka thyer edhe një rekord tjetër. Në aksionin e tij të ri, Hezi pa ushqim dhe pa ujë qëndroi më shumë se 35 orë në majën e një shtylle të ngushtë e të lartë nëntë kate e cila ishte vendosur në Tel Aviv.
Iluzionisti amerikan David Blaine mbante rekordin për qëndrimin në maje të kullës me 35 orë në New York më 2002, duke vendosur atëbotë rekordin të cilin tash Hezi e ka thyer.
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi