Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Mehedin Pergjegjaj -Meda

Shko poshtë

Mehedin Pergjegjaj -Meda Empty Mehedin Pergjegjaj -Meda

Mesazh nga Dardania prej Sat Jun 04, 2011 1:34 am


Meda

Mehedin Pergjegjaj -Meda 163

TAGS: Meda, Mehedin Pergjeçaj, Mehedin PergjeqajVendlindja: Deqan
Mosha: 32 Vjeç
Ditelindja: 15 Qershor 1979
Shenja e Horoskopit: Binjaket


Mehedin Pergjegjaj ka jetuar ne vendlidje deri ne moshen 4 vjeçare dhe pastaj është zhvendosur ne Hajvali ku jeton edhe tani.
Meda ka fituar çmimin e pare në Polifest me këngën "Pa ty". Ai ka jetuar ne Washington të Amerikës per 2 vjet. Dhe ne Gjermani.
Se fundmi ka realizuar albumin me te ri 2010 me titullin "Mos gabo" ku jane gjithsej 10 kenge qe promovohen nga videoklipi i kenges "Mos gabo".

Meda per festat e vitit 2011 ka realizuar 3 këngë ne mesin e tyre nje bashkpunim me Ermal Fejzullahun kenget janë `Fjal Fjal`, `Nuk pranoj` dhe bashkpunimi nje potpuri.
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mehedin Pergjegjaj -Meda Empty Re: Mehedin Pergjegjaj -Meda

Mesazh nga Dardania prej Sat Jun 04, 2011 1:35 am

Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mehedin Pergjegjaj -Meda Empty Re: Mehedin Pergjegjaj -Meda

Mesazh nga Dardania prej Sat Jun 04, 2011 1:36 am

Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mehedin Pergjegjaj -Meda Empty Re: Mehedin Pergjegjaj -Meda

Mesazh nga Dardania prej Sat Jun 04, 2011 1:38 am

Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mehedin Pergjegjaj -Meda Empty Re: Mehedin Pergjegjaj -Meda

Mesazh nga Dardania prej Sat Jun 04, 2011 1:40 am

Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mehedin Pergjegjaj -Meda Empty Re: Mehedin Pergjegjaj -Meda

Mesazh nga Dardania prej Sat Jun 04, 2011 10:41 pm

Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mehedin Pergjegjaj -Meda Empty Re: Mehedin Pergjegjaj -Meda

Mesazh nga Dardania prej Sat Jun 04, 2011 10:42 pm

Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mehedin Pergjegjaj -Meda Empty Re: Mehedin Pergjegjaj -Meda

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi