Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Nora Istrefi

Shko poshtë

Nora Istrefi Empty Nora Istrefi

Mesazh nga Dardania prej Sat Jun 04, 2011 9:54 pm

Nora Istrefi Nora_Istrefi Nora Istrefi lindi në Deqan me 25 Mars 1986. Ajo është Këngëtare nga Kosova. Është një këngëtare e suksesshme e mirënjohur. Karriera e saj ka filluar ne moshën 18 vjeç. Qysh e vogël këndonte si kënge optimiste. Kënga e saj që është hyrë ishte Kënga Shko Tash të cilën ishte kënga më e popullarizuara nga ajo. Këngën tjetër bashkëpunoi me tingullin 3nt ishte kënga Hey hey hey, prandaj kënga negativ videoklip i mirë i vitit 2005 dhe Taxi 2006. Ka edhe tjera kënge për veç kësaj i ka përfshirë dy Albume Opium, Engjëll. Janë bërë të mira dhe të suksesshme. Duke u shitur në Shqipëri, Maqedoni, Diasporë, etj.
Nora e ka pasur Babain Kamermanë që merrte me kamerë u quajt Nezir Istrefi pas aksidentit të babait Nora u bë e famshme. Ku në mesin e kësaj u paraqit edhe Gentiana Ismajli. Këngët e saja janë incizuara të reja të vitit 2010. Janë Kaje me dydyesat nga Nora Istrefi. Ka pasur plot kënge te saja gjithashtu janë incizuara boll kënge te saj i ka dy motra dhe një vëlla të vogël ai quhet Bledi. Motrat Nita Istrefi, Era Istrefi dhe Bledi Istrefi. E ka një qen të mirë dhe të Lezeqëm. Jeton me nënën, motrat, vëllaun.
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nora Istrefi Empty Re: Nora Istrefi

Mesazh nga Dardania prej Sat Jun 04, 2011 10:29 pm

Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nora Istrefi Empty Re: Nora Istrefi

Mesazh nga Dardania prej Sat Jun 04, 2011 10:31 pm

Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nora Istrefi Empty Re: Nora Istrefi

Mesazh nga Dardania prej Sat Jun 04, 2011 10:32 pm

Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nora Istrefi Empty Re: Nora Istrefi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi