Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Pershendetje nga une Teuta

Shko poshtë

Pershendetje nga une Teuta Empty Pershendetje nga une Teuta

Mesazh nga teuta prej Sat May 14, 2011 4:50 pm

me pelqeu forumi rastsishte gjeta ne google dhe vendosa te regjistrohem. shpresoj qe tja kaloj mire me juve
teuta
teuta

Numri i postimeve : 6
Join date : 14/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Teuta Empty Re: Pershendetje nga une Teuta

Mesazh nga Dardania prej Sat May 14, 2011 4:55 pm

teuta shkruajti:me pelqeu forumi rastsishte gjeta ne google dhe vendosa te regjistrohem. shpresoj qe tja kaloj mire me juve

Pershendetje dhe Mir se erdhe Teuta ne Forumin Dardania te uroi argetim te kendeshem dhe te kalosh si me se miri
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Teuta Empty Re: Pershendetje nga une Teuta

Mesazh nga teuta prej Sat May 14, 2011 4:56 pm

faliminderit gjithsesi do tja kalojm mire veq sa tja mar doren edhe pak se pak po kam telashe me postime
teuta
teuta

Numri i postimeve : 6
Join date : 14/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Teuta Empty Re: Pershendetje nga une Teuta

Mesazh nga Dardania prej Sat May 14, 2011 5:00 pm

teuta shkruajti:faliminderit gjithsesi do tja kalojm mire veq sa tja mar doren edhe pak se pak po kam telashe me postime

:D gjithsesi dhe te uroi te kaloni mrekullueshem
Pershendetje nga une Teuta Images?q=tbn:ANd9GcRiPfugrAkO_uCGDRO5oEpxRc0tAyL_bQIxkERNbvBku4qT9cHs74JI-YwCxA
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Teuta Empty Re: Pershendetje nga une Teuta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi