Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Ardit Gjebrea largohet nga “E diela shqiptare”?!

Shko poshtë

Ardit Gjebrea largohet nga “E diela shqiptare”?!

Mesazh nga Dardania prej Thu Jun 16, 2011 12:19 am


Ardit Gjebrea largohet nga “E diela shqiptare”?!


Prezantuesi i njohur Ardit Gjebrea mund të mos jetë më në drejtim tek “E diela shqiptare” në Tv Klan. Këtë fakt e ka pohuar vetë Gjebrea në një intervistë për “Gazetën Shqiptare”.

Pa dhënë detaje të shumta, ai thotë se ka përfunduar tashmë kontrata 3 vjeçare ndërsa shton se ndjehet i lodhur. “Nuk mund të them asgjë për momentin. Ne kishim një kontratë 3 vjeçare të cilën e përfunduam këtë sezon. Për hir të së vërtetës jam pak i lodhur, kam nevojë për pushim dhe nuk mund të them asgjë për sezonin e ardhshëm.

Më duhet të jem në ekran deri në 31 korrik të dielave dhe e vetmja fjalë që buçet nga të gjitha anët e trupit është: pak pushim!” ka thënë Gjebrea në intervistën e dhënë
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi