Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Sanchez: Nuk mund të krahasohem me Ronaldon dhe Messin

Shko poshtë

Sanchez: Nuk mund të krahasohem me Ronaldon dhe Messin

Mesazh nga Dardania prej Thu Jun 16, 2011 12:26 am


Sanchez: Nuk mund të krahasohem me Ronaldon dhe Messin


Sulmuesi i talentuar i Udineses, Alexis Sanchez, dëshiron të shmangë krahasimet me emrat e mëdhenj të futbollit si Ronaldo dhe Messi.Sanchez është duke u kërkuar nga klubet më të mëdha evropiane, përfshirë Barcelonën, Manchester United e Chelsea.

"Do të doja të kujtohem si Alexis Sanchez pasi unë nuk mund të krahasohem me lojtarë si Ronaldo apo Messi. Unë jam ende shumë larg nga ajo çfarë kanë arritur Messi dhe Cristiano Ronaldo".

"Unë jam vetëm Alexis Sanchez. Jam vetëm në fillim të karrierës sime dhe duhet të vazhdoj në këtë rrugë që kam nisur. Duhet më shumë se dy ose tre gola për t′u bërë një lojtar i shkëlqyeshëm", tha Sanchez për Sportmediaset
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi