Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Luani që kërkon të hajë fëmijën

Shko poshtë

Luani që kërkon të hajë fëmijën

Mesazh nga Dardania prej Thu Jun 16, 2011 12:36 am

Një fëmijë vetëm 1 vjeç është përballur me një luan në kopshtin zoologjik dhe nuk është trembur aspak në momentin që kafsha ka hapur gojën duke tentuar ta gllabërojë.

Djali ishte plotësisht i sigurt në anën tjetër të xhamit mbrojtës të kopshtit zoologjik ndërkohë që prindërit e tij e kanë filmuar këtë skenë të "llahtarshme".

Fëmija kurioz qëndron ballë për ballë me luanin pa pasur aspak frikë dhe nuk pranon të largohet edhe kur prindërit e marrin në krahë.
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Luani që kërkon të hajë fëmijën

Mesazh nga Dardania prej Thu Jun 16, 2011 12:39 am

avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi