Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Top posting users this month


Ndërrimi i gomës me këmbë (video)

Shko poshtë

Ndërrimi i gomës me këmbë (video) Empty Ndërrimi i gomës me këmbë (video)

Mesazh nga Dardania prej Mon Jun 27, 2011 12:20 am

Ndërrimi i gomës me këmbë (video) 23-gome_2306111054_1
Londër, 23 qershor - Djali 28-vjeçar, i cili ka lindur pa krahë, arrin të bëjë me këmbë edhe punët më të vështira.

Matt Stutzman është prova e gjallë se vendosmëria mund të bëjë të kapërcesh edhe disavantazhin më të madh. Djali 28-vjeçar, i cili ka lindur pa krahë dhe ka profesionin mekanik, arrin të bëjë me këmbë edhe punët më të vështira. Jo vetëm kaq, por për të vepruar i duhet fare pak kohë. Në një video, Stutzeman arrin të ndërrojë gomën e veturës për 9 minuta. E të gjithën e bën pa asnjë ndihmë nga të tjerët, transmetojnë agjencitë.

Matt është i martuar dhe ka dy djem, ndërsa aktualisht dëshira e tij më e madhe është të kualifikohet në lojërat Paraolimpike në Londër më 2012. Ai, që nga mosha 16-vjeçare merret me shigjetari. Në korrik me pjesën tjetër të ekipit do të udhëtojë në Itali në kualifikime.
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndërrimi i gomës me këmbë (video) Empty Re: Ndërrimi i gomës me këmbë (video)

Mesazh nga Dardania prej Mon Jun 27, 2011 12:25 am

Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi