Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Masakrohet kosovari në Zvicër

Shko poshtë

Masakrohet kosovari në Zvicër

Mesazh nga Dardania prej Thu Jul 07, 2011 11:48 pmNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në Zvicër e cila ka tronditur gjithë opinioni publik.
Një shqiptar nga Kosova është gjendet në një thes bërllogu në një mal të Gjenevës i lidhur dhe i masakruar.

Ka qenë një i moshuar me qenin e tij i cili ika shpëtuar jetën të riut shqiptar, teksa po shëtiste në një pyll në Genthod.

Tek një dru ai kishte vërejtur diçka të çuditshme. Kur u afrua e pa që aty kishte një njeri – të gjakosur i tëri dhe i pashpresë e i futur në një qese të madhe bërllogu. Kur e zgjidhi shqiptari i kërkoi një cigare.

Shpëtimtari e mori dhe e largoi nga aty duke e dërguar në spital, raporton 20min. Pasi u trajtua në spitalin kantonal, ai rrëfeu sesi ishte kidnapuar nga dy veta në një makinë të zezë me targa të Gjenevës. Ai ka thënë se e kishin rrahur fort, e kishin lidhur, e kishin futur në qese të bërllogut dhe e kanë gjuajtur në kontenjer. Disa orë më vonë, ai arriti të ikë nga spitali pa asnjë gjurmë.

Patrick Puhl i Policisë tha se hetimet tregojnë që ai ishte i përfshirë në trafikun e drogës, që në pjesën e përmendur frëngjisht-folëse kontrollohet nga shqiptarët. Policia po vazhdon kërkimet për të gjetur të dyja palët.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi