Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Shumë e dehur për të shkuar në dasmën e saj

Shko poshtë

Shumë e dehur për të shkuar në dasmën e saj

Mesazh nga Dardania prej Fri Jul 08, 2011 12:14 am

24 vjeçarja britanike Siobhan Watson, kishte ëndërruar se dita e saj e martesës do të ishte e mrekullueshme, por një ditë para dasmës ajo ka shkatërruar gjithçka duke festuar në një bar me shoqet e saj

Ditën e dasmës ajo u zgjua nga gjumi me dhimbje koke dhe të vjella pasi kishte pirë shumë alkool natën e festës së beqarisë. I fejuari i saj Arron e ka përfunduar menjëherë lidhjen me të, pas zhgënjimit në altar.

"Nuk mund ta besoj se çfarë ka ndodhur. Ajo nuk u paraqit dhe askush nuk e dinte se ku ndodhej. Unë isha në altar ndërsa ajo ishte në një hotel. Nuk bëhen gjëra të tilla një natë përpara dasmës. Ajo nuk do ta ketë një shans të dytë" ka thënë Arron.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi