Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Çifti që fitoi llotarinë prej 161 milion sterlina

Shko poshtë

Çifti që fitoi llotarinë prej 161 milion sterlina

Mesazh nga Dardania prej Fri Jul 15, 2011 10:24 pm

Personat të cilët fituan llotarinë Euromillions prej 161 milion stërlina janë shfaqur. Colin dhe Christine Weir - një çift pensionistësh nga një qytet i vogël në Skoci - e kishin mbajtur sekret fitimin e çmimit deri në ditën e tërheqjes.

Çifti, i martuar prej 30 vitesh dhe me dy fëmijë, tha se u dukej si një ëndërr të merrnin çmimin e madh.

Ditën e sotme ata thanë se kanë në plan të shkojnë në Kinë dhe Australi dhe të blejnë shtëpi dhe makina për fëmijët e tyre.

Pasi zbuluan se ishin fitues, Christine Weir tha se ata nuk mund të flinin. Hapën një shishe verë dhe pritën deri në mëngjes. Identiteti i tyre ka mbetur sekret që nga dita e martë

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi