Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Tottenham Hotspur kërkon Adebayor-in

Shko poshtë

Tottenham Hotspur kërkon Adebayor-in

Mesazh nga Dardania prej Fri Jul 15, 2011 10:34 pm

Ndërkohë që skuadra e Real Madridit po mendohet për vendimin që do të marrë për të ardhmen e sulmuesit të tyre Adebayor del në pah interesimi i skuadrës angleze të Tottenham.

Tottenhma ka shfaqur interesim për togolezin kartonin e të cilit e ka akoma Manchester Cityt dhe ky mund të ishte një transferim i rëndësishëm edhe pvr vetë lojtarin.

Ardhjet e shumta tek Real Madridi e kanë bërë Adebayor-in të mendohet rreth të ardhmes së tij pasi transferimi tek Tottenham do të ishte një zgjidhje mjaft e mirë.

Adebayor është shprehur se nuk kërkon të rikthehet tek skuadra e Manchester Cityt pasi ai nuk është përfshirë nga ekipi i Cityt në turneu që ato kanë marrë në Amerikë.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi