Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Super-jahti që vjen me vullkanin e tij

Shko poshtë

Super-jahti që vjen me vullkanin e tij

Mesazh nga Dardania prej Sat Jul 23, 2011 11:23 pmKy është super-jahti i ardhshëm i përgatitur për të "goditur" oqeanet e botës - i cili vjen së bashku me vullkanin e tij funksionues dhe ishujt lundrues tropikale.

Jahti - quajtur ′Tropical island Paradise′ - është dizajnuar nga një kompani britanike.

Jahti ekstravagant krenohet me një vullkan, i cili është i pajisur me një ujëvarë që ushqen pishinën, e cila ndodhet në bordin e tij.

"Pamja e jashtme është dizajnuar për të dhënë përshtypjen e valëve rreth një një ishulli vullkanik, ndërsa mban paraqitjen e një jahti bashkëkohor. Ai vjen me plazhin e tij privat dhe një ujëvarë që bie nga një vullkan" tha një nga dizajnuesit e jahtit.

Jahti luksoz mund të strehojë deri në 10 mysafirë - dhe mund të arrijë shpejtësinë maksimale prej 15 nyje.

Anija - e cila akoma nuk ka dalë në treg dhe nuk është vendosur një çmim për të - po shkakton valë në botën e ndërtimit të anijeve me dizajnin e saj unik.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi