Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Darkë në mes të autostradës!

Shko poshtë

Darkë në mes të autostradës!

Mesazh nga Dardania prej Mon Jul 25, 2011 12:53 am

Mbyllja e një pjese të autostradës në Los Angeles të Shteteve të Bashkuara të Amerikës bëri që tre personave t’i lindte një ide e çmendur.

Matt Corrigan, së bashku me bashkëshorten dhe një mik të familjes vendosën që të shfrytëzonin hapësirën bosh të një prej autostradave me më shumë trafik në botë për të ngrënë një darkë të qetë.

Nga frika se mos policia i arrestonte, darka zgjati vetëm 5 minuta. Të tre arritën të dilnin nga autostrada pa u vënë re, së bashku me tavolinën dhe pjatat që kishin marrë me vete.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi