Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Google+ arrin në 20 milionë për tri javë

Shko poshtë

Google+ arrin në 20 milionë për tri javë

Mesazh nga Dardania prej Mon Jul 25, 2011 10:05 pm


Lëshimi i Google+, rrjeti social i Google-it, ka qenë mjaft i suksesshëm. Pas vetëm tre javësh, Google+ ka arritur 20 milionë përdorues.

Raporti vjen një javë pasi shefi ekzekutiv Larry Page tha se Google+ kishte më tepër se 10 milionë përdorues. Kjo është një rritje mbresëlënëse, duke marrë parasysh se Google e ka bërë hyrjen në faqe vetëm përmes ftesës. Google akoma duhet ta çojë shërbimin në nivelin e 1 miliard vizitorëve mujorë, të cilët përdorin motorin e tyre kërkimorë, Gmail-in dhe shërbime të tjera.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi