Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Ora 19:00 e ditës së sotme pritet të jetë ora më e Lumtur

Shko poshtë

Ora 19:00 e ditës së sotme pritet të jetë ora më e Lumtur

Mesazh nga Dardania prej Sat Aug 06, 2011 5:56 pm

Ora 19:00 e ditës së sotme pritet të jetë ora më e lumtur


Kombinimi magjik i këtij viti 6-7-8 është quajtur nga psikologët si koha më e lumtur e vitit. Bëhet fjalë për orën 7 të pasdites, ditën e gjashtë të muajit të tetë - muaji gusht i këtij viti.

Është një ditë në të cilën shumë njerëz ndihen të lumtur për arsye të shumta si temperatura të larta, pushime verore dhe një fundjavë e lirë për të gjithë të punësuarit.

Një studim në Britaninë e Madhe ka zbuluar se shumica e njerëzve buzëqeshin më shumë përgjatë orës 7 dhe 8 të pasdites. Dita më e preferuar nga shumica e të anketuarve është e shtuna ndërsa Gushti u përzgjodh si muaji më i preferuar.

Orët më të lumtura për këdo preferohen të jenë ato pas orës 5 të pasdites, ku edhe orari i punës ka përfunduar

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi