Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Qanë gjatë funeralit të përgatitur për të

Shko poshtë

Qanë gjatë funeralit të përgatitur për të Empty Qanë gjatë funeralit të përgatitur për të

Mesazh nga Dardania prej Sun Aug 07, 2011 9:05 pm

Qanë gjatë funeralit të përgatitur për të Bebe1Ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Brazil. Sipas raportimeve të policisë së qytetit Santa Casa de Misericordia, një 14 vjeçare ka lindur një fëmijë 7 muajsh por sipas mjekëve të spitalit Araxa, disa minuta pas lindjes, fëmija ndërroi jetë.

Disa orë më vonë, derisa familja e të posalindurit po bënte gati ceremoninë e varrimit, fëmija i "vdekur" fillon të qajë.

Bebi i vogël menjëherë dërgohet në spital dhe vendoset në reanimacion ndërsa spitali përgjegjës për skandalin nuk ka bërë asnjë njoftim në lidhje me këtë skandal.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Qanë gjatë funeralit të përgatitur për të C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi