Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Top posting users this month


ACR gati për negociatat me Minatorët

Shko poshtë

ACR gati për negociatat me Minatorët

Mesazh nga Dardania prej Mon Aug 08, 2011 10:57 am

Kompania “ACR” është gati të nisë negociatat me negociatat me minatorët e Bulqizës për të arritur një marrëveshje në lidhje me kërkesat e tyre. Përfaqësuesit e firmës “ACR” kanë theksuar se janë gati në çdo kohë të takohen me një përfaqësi të minatorëve për të diskutuar për problemet e tyre.

Ndërkohë 13 minatorët e Bulqizës vijojnë ditën e 15-të të grevës së urisë dhe gjendja e tyre shëndetësore paraqitet e rëndë.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi