Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Rrezikon jetën gjatë një kompeticioni

Shko poshtë

Rrezikon jetën gjatë një kompeticioni

Mesazh nga Dardania prej Mon Aug 08, 2011 4:22 pm

Gjatë një kompeticioni të zhvilluar për të rinjtë atleti Alex Cristia i cili merr pjesë në kërcimin së gjati me shkop ka shpëtuar për mrekulli pasi ai ra nga një lartësi shumë e lartë.

Gjatë kompeticioni Alex Cristia atleti spanjoll ka pësuar vetëm disa fraktuar duke shpëtuar për mrekulli pas rënies.

Në momentin e garës së tij Alex gjatë kërcimit dhe në momentin e shtytjes ai nuk ka mundur ta kalojë raundin dhe gjatë rënies ai ka rënë shumë keq.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi