Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Mbytet një 18 vjeçar në Pogradec

Shko poshtë

Mbytet një 18 vjeçar në Pogradec

Mesazh nga Dardania prej Mon Aug 08, 2011 4:45 pm

Një 18- vjeçar është mbytur sot në liqenin e Pogradecit, ndërsa kishte shkuar me familjen për pushim. I riu është identifikuar si, Marjo Malko dhe mësohet se trupi i tij u gjet nga pushuesit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e quajtur si “1 Maji”. Policia ka shkuar në vendngjarja, ndërsa ka nisur hetimet.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi