Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Top posting users this month


Ofron 5,000 dollarë për macen e humbur

Shko poshtë

Ofron 5,000 dollarë për macen e humbur Empty Ofron 5,000 dollarë për macen e humbur

Mesazh nga Dardania prej Tue Aug 09, 2011 10:15 pm

Ofron 5,000 dollarë për macen e humbur Cat Një grua kanadeze thotë se ajo po ofron një shpërblim prej 5,000 dollarë për personin që gjen macen e saj Kitty.

Barbara Cook, një mësuese në Fort St. John, tha se macja e saj 2-vjeçare u zhduk me 30 korrik, ndërsa po kujdesej nëna e saj në kohën që ajo ishte me pushime.

Pavarësisht se ka kërkuar kudo, ka vendosur fletushka dhe i ka vendosur edhe online, Cook thotë se nuk ka gjetur asnjë shenjë të maces.

"Jam me të vërtetë e dëshpëruar. Ajo është familja ime. Nuk jam një zonjë e çmendur, vetëm se dua të më kthehet" tha Cook për GlobalBC.com

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Ofron 5,000 dollarë për macen e humbur C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi