Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Top posting users this month


Akrobati kinez i shpëton vdekjes (Video)

Shko poshtë

Akrobati kinez i shpëton vdekjes (Video) Empty Akrobati kinez i shpëton vdekjes (Video)

Mesazh nga Dardania prej Tue Aug 09, 2011 10:17 pmAkrobati kinez i shpëton vdekjes (Video) AkrobatiNjë akrobat kinez ka rrezikuar seriozisht jetën kur po përpiqej të ecte mbi një litar të lidhur mes dy balonave, në një lartësi mbi 100 metra nga toka.
Pasi e kishte provuar disa herë me sukses, në provën finale ai rrëshqiti.

Megjithatë, akrobati mundi të kapej dhe t’i shpëtonte vdekjes së sigurtë.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Akrobati kinez i shpëton vdekjes (Video) C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Akrobati kinez i shpëton vdekjes (Video) Empty Re: Akrobati kinez i shpëton vdekjes (Video)

Mesazh nga Dardania prej Tue Aug 09, 2011 10:20 pm


_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Akrobati kinez i shpëton vdekjes (Video) C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi