Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Djali i Enver Zymerit: Dua të bëhem Polic

Shko poshtë

Djali i Enver Zymerit: Dua të bëhem Polic

Mesazh nga Dardania prej Tue Aug 09, 2011 10:57 pm

Djali i Enver Zymerit, policit i cili , humbi jetën më 25 korrik gjatë tensioneve me
serbët në veri të Kosovës, ka thënë se dëshiron të bëhët polic si i ati. “Dua të bëhem polic, si babai”, ka thënë Sokol Zymeri, 9 vjeç.

Këtë fjalë ai e ka thënë i pranishëm në fushatën që kanë ndërmarrë gazetarët e Kosovës në ndihmë të tij.

Gazetarët kanë hapur një llogari bankare dhe kushdo mund të kontribuojë për Sokolin nëpërjmet dy xhirllogarive 11 64 00 68 54 30 01 37 në ProCredit Bank, si dhe Teb Bank 20 16 00 00 4 11 02 76 4. Në mënyrë që edhe ai të këtë mundësi të bëhet një ditë si i ati polic, sepse edhe kjo është dëshira e tij më e madhe.

Shuma e mbledhur do të bëhet vazhdimisht publike në mediat Kosovare.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi