Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Pershendetje Dardania e Madhe

Shko poshtë

Pershendetje Dardania e Madhe Empty Pershendetje Dardania e Madhe

Mesazh nga Klea prej Sun Aug 14, 2011 11:19 pm

Pershendetje te gjithve edhe mirese ju gjeta te gjithve ..Besoj se nga emri me keni njohur mbase kush me njeh nga ju Uroj te ja kaloj sa me mire ne mesin tuaj .. :D
Klea
Klea

Numri i postimeve : 16
Join date : 14/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Dardania e Madhe Empty Re: Pershendetje Dardania e Madhe

Mesazh nga Dardania prej Sun Aug 14, 2011 11:35 pm

Pershendetje dhe Mir se erdhet ne Forumin Dardania

Klea ju urojm argetim te kendeshem te kaloni ketu me ne

Pershendetje Dardania e Madhe Welcome

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Pershendetje Dardania e Madhe C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Dardania e Madhe Empty Re: Pershendetje Dardania e Madhe

Mesazh nga Kreshnik Martini prej Mon Aug 15, 2011 10:32 am

Klea shkruajti:Pershendetje te gjithve edhe mirese ju gjeta te gjithve ..Besoj se nga emri me keni njohur mbase kush me njeh nga ju Uroj te ja kaloj sa me mire ne mesin tuaj .. :D

E nderuara Klea, mire se erdhe ne Dardani......sigurisht qe jeni emer i njohur dhe i dashur per forumistet.......ju deshiroj te kaloni çaste sa me te kendshme ne mesin tone. :cheers: ☀
Kreshnik Martini
Kreshnik Martini

Numri i postimeve : 224
Join date : 03/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Dardania e Madhe Empty Re: Pershendetje Dardania e Madhe

Mesazh nga Klea prej Wed Aug 17, 2011 5:55 pm

Mirese ju gjeta Dardania e Madhe faleminderit shum nga juve per mikpritjen tuaj ..Po jam e sigurte qe do e kaloj shum mire ne mesin tuaj ..Me rrespekt Klea . :lol!:
Klea
Klea

Numri i postimeve : 16
Join date : 14/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Dardania e Madhe Empty Re: Pershendetje Dardania e Madhe

Mesazh nga Dardania prej Wed Aug 17, 2011 6:01 pm

Mir se keni ardhur Klea dhe jeni gjithnje e mirepritur gjithashtu respekte nga ana ime

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Pershendetje Dardania e Madhe C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Dardania e Madhe Empty Re: Pershendetje Dardania e Madhe

Mesazh nga Klea prej Wed Aug 17, 2011 6:03 pm

Mirese te gjeta Dardania ja me ra rruga edhe mua kendej edhe pse isha rregjistruar me nje nik tjeter po nuk arrita te hyja me ate edhe i futa nje rregjistrim tamom :lol!:
Klea
Klea

Numri i postimeve : 16
Join date : 14/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Dardania e Madhe Empty Re: Pershendetje Dardania e Madhe

Mesazh nga Dardania prej Wed Aug 17, 2011 6:08 pm

ok ska problem Klea mir se ju ka prur rruga kendej ju uroi argetim te kendeshem me fal se isha ne radio pershendetje

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Pershendetje Dardania e Madhe C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Dardania e Madhe Empty Re: Pershendetje Dardania e Madhe

Mesazh nga Klea prej Wed Aug 17, 2011 6:11 pm

Ska gje jo vazhdo se po hap ca tema une ..
Klea
Klea

Numri i postimeve : 16
Join date : 14/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Dardania e Madhe Empty Re: Pershendetje Dardania e Madhe

Mesazh nga Dardania prej Wed Aug 17, 2011 6:13 pm

te uroi argetim te kendeshem te kalosh se bashku me ne jo mund edhe kendej tani dj nuk jam une :bounce:

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Pershendetje Dardania e Madhe C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Dardania e Madhe Empty Re: Pershendetje Dardania e Madhe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi