Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Konfrontime te dhunshme mes deputeteve socialiste dhe forcave speciale jashte salles se KQZ-se

Shko poshtë

Konfrontime te dhunshme mes deputeteve socialiste dhe forcave speciale jashte salles se KQZ-se Empty Konfrontime te dhunshme mes deputeteve socialiste dhe forcave speciale jashte salles se KQZ-se

Mesazh nga Dardania prej Thu May 19, 2011 1:26 am

Tension jashte salles se Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. Konfrontime te dhunshme mes deputeteve socialiste dhe forcave policore. Mberrijne dhe forcat RENEA.
Nderkohe vijon mbledhja e KQZ-se qe eshte teper e rendesishme, pasi mund te shpallet rezultati i zgjedhjeve per kreun e bashkise se Tiranes.
Perfaqesuesi i PD-se ne KQZ-, Njazi Kosovrasti deklaroi se cdo vote do te numerohet dhe vullneti i qytetareve do te lexohet: Fleta e votimit nuk eshte e pavlefshme, kur eshte hedhur ne kutine e gabuar.
Perfaqesuesi i PS-se ne KQZ, Genc Gjoncaj kerkoi pranine e deputeteve socialiste ne mbledhje, kerkese qe u refuzua me kater vota.
Kreu Ristani: Mbledhja eshte publike, ne prani te kamerave. Nuk mund te pranojme deputetet, funksionojme si KZAZ e Tiranes.
Nenkryetarja Deshira Subashi: Kerkojme mbrojtjen e shtetit, ndihemi te kercenuar /topchannel

Konfrontime te dhunshme mes deputeteve socialiste dhe forcave speciale jashte salles se KQZ-se Balla-protesta-300x168
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi