Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Top posting users this month


Shfaqet fytyra në qiell ? Video

Shko poshtë

Shfaqet fytyra në qiell ? Video Empty Shfaqet fytyra në qiell ? Video

Mesazh nga Dardania prej Tue Aug 16, 2011 12:54 am

Shfaqet fytyra në qiell ? Video Face2 Një shfaqje ogurzezë e reve mbi New Brunswick në formën e një fytyre ka ndezur debate rreth asaj, nëse ishte një rastësi drithëruese apo një mesazh nga Zoti.

Kameramani amator Denis Farmer filmoi formimin e reve në oborrin e shtëpisë së tij në Grand Falls, Kanada.

Ai shikoi me habi mënyrën se si retë formuan një fytyrë dhe më pas e lëshoi videon në internet. Në klip del një profil i kompletuar me një hundë të drejtë, një sy dhe ajo që duket të jetë një gojë që po qesh. Brenda disa sekondash retë e ndërrojnë formën.

Klipi prej 3 minutash, i cili është lëshuar me 1 gusht, ka arritur gati 78,000 shikues.

Përdoruesit e tjerë u ngatërruan në një debat të ndezur mbi retë drithëruese nëse ishin thjesht një rastësi apo mbanin me vete një mesazh kuptimplotë.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Shfaqet fytyra në qiell ? Video C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shfaqet fytyra në qiell ? Video Empty Re: Shfaqet fytyra në qiell ? Video

Mesazh nga Dardania prej Tue Aug 16, 2011 12:57 am


_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Shfaqet fytyra në qiell ? Video C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi