Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2019
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Nje i liruar me kusht provoi te hyje fshehurazi ne burg

Shko poshtë

Nje i liruar me kusht provoi te hyje fshehurazi ne burg

Mesazh nga Dardania prej Tue Aug 16, 2011 1:07 am

Shume te burgosur provojne te arratisen nga burgu, por autoritetet thane se ata kapen nje burre nga Kalifornia i liruar para pak kohesh me kusht, qe po perpiqej te futej fshehur ne burg. Polici i burgut Tony Quin tha se ai e kapi 48 vjecarin Marvin lane Ussery qe kishte kaluar te merkuren naten gardhin me tela me gjemba te burgut dhe kishte hyre ne nje zone me dru brenda rrethimit te burgut shteteror te kalifornise ne Sakramento.

Quin tha se Usseri kishte vuajtur denimin per grabitje deri sa ishte liruar me kusht ne qershor te vitit 2009.
Zyrtaret po hetojne nese Usseri po hynte ne burg pe rndonje lloj kontrabande, apo shperndarje narkotikesh, por ata thane se nuk gjeten asgje te tille.
Ai tani po mbahet ne burg me dyshimin e shkeljes se kushteve te lirimit duke u futur ne ambientet e burgut.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi