Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Top posting users this month


Johnny Depp i tmerruar nga libri i kujtimeve të Kate Moss

Shko poshtë

Johnny Depp i tmerruar nga libri i kujtimeve të Kate Moss  Empty Johnny Depp i tmerruar nga libri i kujtimeve të Kate Moss

Mesazh nga Dardania prej Fri Aug 19, 2011 11:11 pm

Kate Moss ka vendosur të shkruaj librin e jetës së saj dhe duket se ish-dashuria e tij, Johnny Deep është tmerruar nga ky lajm.

Johnny Depp i tmerruar nga libri i kujtimeve të Kate Moss  Xhoni Top modelja, jeta e së cilës ka qënë aq private dhe që ajo aq shumë e ka ruajtur atë, duket se do t’i thyejë vetë të gjitha barrierat duke treguar gjithçka mbi jetën e saj.

Johny Deep i cili me aq mund ka punuar për të pasturar imazhin e tij, ndihet i kërcënuar nga libri i saj i cili do t’i rikujtojë të gjitha të këqijat. Dhe jo vetëm kaq, por ai nuk dëshiron që këto kujtime të ngelen të shkruara, aq sa edhe fëmijët e tij të lexojnë mbi njeriun e egër që ai ka qënë.

Sot që Johnny Deep është bëri një njeri familjar, do të ndihet shumë keq kur librin ta lexojë edhe gruaja e tij Vanessa.

Por një burim nga Kate thotë: “Kate e kujton akoma me dhimbje ndarjen me Johnnyn, dhe padyshim që shpalosjen e historisë në një libër, ajo po e përdor si hakmarrje për të. Johnny i ka dërguar mesazhe në celular dhe e-maile Kate-it, me qëllim që ajo të heqë dorë prej këtij plani, ose të paktën nga referencat për të. Por Kate e di shumë mirë që John është një pikë kyçe e historisë së jetës së saj, që shumë kush do të donte ta dinte të vërtetën.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Johnny Depp i tmerruar nga libri i kujtimeve të Kate Moss  C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi