Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Top posting users this month


***Poezi kushtuar Nenes Sime***

Shko poshtë

***Poezi kushtuar Nenes Sime*** Empty Re: ***Poezi kushtuar Nenes Sime***

Mesazh nga Dardania prej Thu Mar 08, 2012 10:09 am

Urime 8 Masin Nena ime ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315

***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 007A01eXdmEAhhhhh Jet o Jet

Shum e rend ne realitet

Ajo qe me se shumti me duhet Sot

Ajo iku e me shkoi ne tjeter Bot....***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315Sot ishte Dita qe e prisje me padurim

qe te gezohesh

Por ti ike me ke len

Pergjithmon me Zemer te plagosur....Sot kam shum mall

me folur me ty si gjithmon

por esht e kot sepse ti fle e qet

ne tjetren Bot tani me nuk me ndegjon....***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315Pse me ike kur me se shumti kisha nevoi per ty

pse me le vetem te mjer me lot ne sy....***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315Sot dua te them Urime

Por nuk esht si heren tjeter

Sot kam mbetur vetem

me lot ne sy dhe kujtime....***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315Naten bie te fle

Por gjumi nuk me ze

Pyes vehten pse ike

Perse me lot ne sy pergjithmon me le....***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315Isha shum Krenare

dhe do jem gjithmon krenare

Sepse kisha nje Nen

me Zemer BujareTe Falenderoi nga zemra

Per gjith ngrohjen tende

qe me ke dhen gjithmon

dhe fjalet tua te embla sdo i harroi deri dheu te me mbulon....***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

***Poezi kushtuar Nenes Sime*** Empty Re: ***Poezi kushtuar Nenes Sime***

Mesazh nga Dardania prej Fri Mar 08, 2013 9:36 pm

Ky text esht i shkruar nga i Nderuari Hazbi Therra Ahmeti e Falenderoi
Perzemersisht.
Nënë katër shkronja, leht e thu kët emër
Duhet me pak fjalë,
dhe më shum me Zemër
Ti sot s'je me mua, shkove n'tjetrën Bot
Gjdo her më
kujtohesh, me piko...jn ca lot ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315
Vetëm për 8 mars, nënë nuk të
pata
Qdo dit që kalonte, të bija dhurata
Tani mbeti ëndrra, që të kem ty
pran
Sa më ka rra malli, të thëras oj nan
Ti nuk më përgjigjesh, e kam
shum vështir
Ju që keni Nënat, me ta silluni mir....
Nënë me Mungon shum ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 2330111315

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
***Poezi kushtuar Nenes Sime*** C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

***Poezi kushtuar Nenes Sime*** Empty Re: ***Poezi kushtuar Nenes Sime***

Mesazh nga Dardania prej Fri Mar 08, 2013 9:39 pm

***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 598963_346412118802285_977334338_n

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
***Poezi kushtuar Nenes Sime*** C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

***Poezi kushtuar Nenes Sime*** Empty Re: ***Poezi kushtuar Nenes Sime***

Mesazh nga Dardania prej Fri Aug 30, 2013 6:30 pm

:'( :'( :'( :'( Sot u ben Dy Vite ku Trupi Yt Pushon i qet ne Boten tjeter.... Ahhhhh Jet o Jet

Shum e rend ne realitet

Ajo qe me se shumti me duhet Sot
...
Ajo iku e me shkoi ne tjeter Bot....Sot ishte Dita qe e prisje me padurim

qe te gezohesh

Por ti ike me ke len

Pergjithmon me Zemer te plagosur....Sot kam shum mall

me folur me ty si gjithmon

por esht e kot sepse ti fle e qet

ne tjetren Bot tani me nuk me ndegjon....Pse me ike kur me se shumti kisha nevoi per ty

pse me le vetem te mjer me lot ne sy....Sot dua te them Urime

Por nuk esht si heren tjeter

Sot kam mbetur vetem

me lot ne sy dhe kujtime....Naten bie te fle

Por gjumi nuk me ze

Pyes vehten pse ike

Perse me lot ne sy pergjithmon me le....Isha shum Krenare

dhe do jem gjithmon krenare

Sepse kisha nje Nen

me Zemer BujareTe Falenderoi nga zemra

Per gjith ngrohjen tende

qe me ke dhen gjithmon

dhe fjalet tua te embla sdo i harroi deri dheu te me mbulon....

4231 227985 227985 227985 227985 227985 227985 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** Herzchen_gro_

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
***Poezi kushtuar Nenes Sime*** C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

***Poezi kushtuar Nenes Sime*** Empty Re: ***Poezi kushtuar Nenes Sime***

Mesazh nga epanjohura prej Sun Mar 08, 2015 12:13 pm


***Nene me Mungon ***

Nene o Nene jam mbet e vetmuar shum
Gjdo pjes  trupit me dhemb Nene
Kam shum nete te gjata pa gjum
E tera jam e dermuar Nene
Nuk gjej prehje askund!

E di   qe smund te me ndihmosh
E di qe je shum larg meje
Te lutem lutjen te ma pranosh
Merrem afer teje

Pse nuk me pranon tek ti edhe mua
A je hidheruar me mua
Jam e lodhur o Nene

S´dua te jetoi pa ty Nene
Te kesh meshire per mua!

***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 444660 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 444660 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 444660 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 444660 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 444660 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 444660 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 444660 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 444660 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 444660 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 444660 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 444660 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 444660 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 444660 ***Poezi kushtuar Nenes Sime*** 444660

Asnjehere nuk te kerkova me shum o Nene
Qe te kem pran meje ne kete nate te gjate
Si duket eshte nje nate pa mbarim
Nate e perlotur me Fatin tim

Doja te rrefehem per dhembje qe kam
Doja te tregoja si ndihem o Nene
Ti tregoi plaget e shpirtit te vrar
Dhe plaget e Zemres qe sherim nuk kan

Nuk te gjej kot kerkoi mbeshtetje
qe shpirti flak me digjet
Mallin qe kam si ta shuaj o Nene?


Shkruar nga ,,epanjohura''


epanjohura

Numri i postimeve : 2
Join date : 03/03/2015

Mbrapsht në krye Shko poshtë

***Poezi kushtuar Nenes Sime*** Empty Re: ***Poezi kushtuar Nenes Sime***

Mesazh nga epanjohura prej Mon Mar 09, 2015 1:04 pm

E shtrenjëta ime Nënë!

Të erdha ke varri
Festën t'a urova
Ty Nënë s'pata mundësi
Gurin përqafova..

E përlotur ika...
Mendova për fatin tim
Po unë kur të iku..
Kush vjen tek varri imë...?? 444660 444660 444660 444660

epanjohura

Numri i postimeve : 2
Join date : 03/03/2015

Mbrapsht në krye Shko poshtë

***Poezi kushtuar Nenes Sime*** Empty Re: ***Poezi kushtuar Nenes Sime***

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi