Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


E tmerrshme, e mbyti me përqafimin e tij (video)

Shko poshtë

E tmerrshme, e mbyti me përqafimin e tij (video) Empty E tmerrshme, e mbyti me përqafimin e tij (video)

Mesazh nga Dardania prej Wed Dec 14, 2011 12:17 am

E tmerrshme, e mbyti me përqafimin e tij (video) Foto8-300x202 I zuri gjumi të përqafuar në sallon. Por nuk mund ta imagjinonin dot kurrë që ajo do të ishte nata e tyre e fundit.
Historia e Robert Tring dhe Susan Nikolson është tragjike. Ish-shefi i kuzhinës, 48-vjeçari Robert kishte katër muaj që ishte lidhur me 52-vjeçaren Suzan. Një natë, vendosën të qëndronin të përqafuar në divan. Dhe aty i zuri gjumi.

Gjatë natës 48-vjeçari ndryshoi krah dhe pa vetëdije, me trupin e tij mbyti të dashurën. Sipas kontrollit të policisë, gjatë kohës që i zuri gjumi, koka e mashkullit ndodhej në kraharorin e 52-vjeçares, por kur u zgjua, 48-vjeçari e pa veten të mbështetur në anë të divanit, ndërsa me trupin e tij kishte zënë gruan fatkeqe. Ajo nuk mund të merrte dot frymë dhe u mbyt në gjumë.

Tring e kuptoi çfarë kishte ndodhur të nesërmen në mëngjes. U çua nga divani dhe i kapi dorën “Ishte akoma e ngrohtë”, tha. “I thashë, ora të zgjohesh, por nuk mora asnjë përgjigje”, i tha ai policëve, të cilët e merrnin në pyetje për vrasje nga pakujdesia, por në fund e lanë krejt të lirë, duke i hequr të gjitha akuzat.

Autopsia tregoi se gruaja fatkeqe kishte hemorragji në sy, fytyrë, qafë dhe gjoks. Të gjitha shenjat tregonin se nuk kishte asnjë shenjë dhune, por vdekja u shkaktua pasi dikush kishte fjetur mbi të, deklaroi policia.

Në videon e mëposhtme është bërë një improvizim, sipas të dhënave që Robert i dha policisë.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
E tmerrshme, e mbyti me përqafimin e tij (video) C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E tmerrshme, e mbyti me përqafimin e tij (video) Empty Re: E tmerrshme, e mbyti me përqafimin e tij (video)

Mesazh nga Dardania prej Wed Dec 14, 2011 12:18 am


_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
E tmerrshme, e mbyti me përqafimin e tij (video) C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi