Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Top posting users this month


E pabesueshme: Një fenomen i rrallë, rëra lundron mbi oqean!

Shko poshtë

E pabesueshme: Një fenomen i rrallë, rëra lundron mbi oqean! Empty E pabesueshme: Një fenomen i rrallë, rëra lundron mbi oqean!

Mesazh nga Dardania prej Wed Dec 14, 2011 12:57 am

E pabesueshme: Një fenomen i rrallë, rëra lundron mbi oqean! A-Rera-1-300x224 E pabesueshme: Një fenomen i rrallë, rëra lundron mbi oqean!
Nëntorin e shkuar, anija Maiken, po lundronte në oqeanin Paqësor, kur ekuipazhi i saj vuri re një fenomen të çuditshëm…
Ata panë rërë mbi oqean!
Rëra lundronte si të ishte një anije dhe qëndronte si të ishte në breg të detit.

Ndiqni fotografit e mrekullueshme te nxjerra nga ekuipazhi i anijes.

E pabesueshme: Një fenomen i rrallë, rëra lundron mbi oqean! A-Rera-2-300x224

Kjo që shihni nuk është breg deti, por rëra e cila lundron në oqean!

E pabesueshme: Një fenomen i rrallë, rëra lundron mbi oqean! A-Rera-3-300x224


E pabesueshme: Një fenomen i rrallë, rëra lundron mbi oqean! A-Rera-4-300x224

Vija që shikoni u krijua si pasoj e lundrimit të anijes në mes të rërës lundruese!

E pabesueshme: Një fenomen i rrallë, rëra lundron mbi oqean! A-rera-51-300x224


E pabesueshme: Një fenomen i rrallë, rëra lundron mbi oqean! A-Rera-6-300x224
Dhe pa pritur, tym dhe avull shfaqej nga sipërfaqja e oqeanit!
Ekuipazhi i anijes vëzhgonte i habitur këtë fenomen të rrallë!

E pabesueshme: Një fenomen i rrallë, rëra lundron mbi oqean! A-Rera-7-300x224
Një ishulli i ri u krijua!


E pabesueshme: Një fenomen i rrallë, rëra lundron mbi oqean! A-ishulli-i-ri-224x300
Mendoni se si u ndjen ata kur panë një ishull i cili ‘mbiu’ pa pritur dhe nga… asgjëja!


E pabesueshme: Një fenomen i rrallë, rëra lundron mbi oqean! A-Ishulli-i-ri-2-300x224

E pabesueshme: Një fenomen i rrallë, rëra lundron mbi oqean! A-Ishulli-i-ri-2-300x224
Nëna natyrë!
Sigurisht që fjalët janë të tepërta…

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
E pabesueshme: Një fenomen i rrallë, rëra lundron mbi oqean! C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi