Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Gezuar Festat e Fund -Vitit

Shko poshtë

Gezuar Festat e Fund -Vitit Empty Gezuar Festat e Fund -Vitit

Mesazh nga Dardania prej Tue Dec 20, 2011 11:10 pm


gjithë
kush më shumë
dhe kush më pak, tashmë
shikojmë se ç’kemi bërë vitin që ikën,
sido që të ketë shkuar ky vit, më mirë do bëhet.
I uroj të gjithë shqipëtarëve kudo që të jenë,
GËZUAR FESTAT E FUNDVITIT
dhe një
Vit të Ri 2012
sa më të lumtur për ju dhe familjet tuaja
.


Edituar për herë të fundit nga Dardania në Wed Dec 21, 2011 8:31 pm, edituar 1 herë gjithsej

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Gezuar Festat e Fund -Vitit C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gezuar Festat e Fund -Vitit Empty Re: Gezuar Festat e Fund -Vitit

Mesazh nga Dardania prej Wed Dec 21, 2011 2:27 am

Gezuar Festat e Fund -Vitit Silvester

Gezuar Festat e Fund -Vitit Normal_Gezuar

Gezuar Festat e Fund -Vitit Vitiriii1

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Gezuar Festat e Fund -Vitit C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi