Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Mire se ju gjeta !

Shko poshtë

Mire se ju gjeta ! Empty Mire se ju gjeta !

Mesazh nga Majlinda prej Tue May 15, 2012 12:06 pm

Ju pershendes dhe mire se ju gjeta. Erdha ne kete forum me kerkesen e nje miku tim. Shpresoj se do te gjej mbeshtetjen e juaj dhe do te kalojme bukur. Komplimentet e mija drejtueses se forumit dhe suksese.
Majlinda
Majlinda

Numri i postimeve : 1
Join date : 15/05/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta ! Empty Re: Mire se ju gjeta !

Mesazh nga Dardania prej Tue May 15, 2012 1:10 pm

Majlinda shkruajti:Ju pershendes dhe mire se ju gjeta. Erdha ne kete forum me kerkesen e nje miku tim. Shpresoj se do te gjej mbeshtetjen e juaj dhe do te kalojme bukur. Komplimentet e mija drejtueses se forumit dhe suksese.

Mir se keni ardhur e Nderuara Majlinda ju uroi te kaloni si me se miri ne Forumin Dardania se bashku do te kalojm bukur dhe Flm per fjalet e juaja

me respekte dhe Nderime per ju nga

Dardania Mire se ju gjeta ! Champagner_feier_luxusMire se ju gjeta ! Welcome-193

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Mire se ju gjeta ! C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi