Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Studenteve të Universitetit “Aleksandër Xhuvani’ të Elbasanit

Shko poshtë

Studenteve të Universitetit “Aleksandër Xhuvani’ të Elbasanit

Mesazh nga Dardania prej Mon May 21, 2012 11:14 pm

Me dhimbje te thell ndegjova Lajmin per vdekjen tragjike, si dhe plagosjen e Studenteve te Universitetit “Aleksandër Xhuvani’ të Elbasanit, në aksidentin e trafikut që ndodhi në aksin rrugor Sarandë – Himarë.

Ne emer te Stafit te Forumit Dardania si dhe Anetareve te Forumit e personalisht ne emrin tim. Pranoni ngushellimet e sinqerta per humbjen tragjike te Studenteve .

Urojm qe kjo gjarje te mbetet e Fundit dhe ne Zemrat e Nenave tona te jet gjithmon vetem Lot Gezimi .

Ju qoft i leht Dheu Shqiptar te vdekurve dhe te plagosurve sherim sa me te shpejt


_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Studenteve të Universitetit “Aleksandër Xhuvani’ të Elbasanit

Mesazh nga Dardania prej Mon May 21, 2012 11:16 pm

Lajmi i fundit 14 të vdekur dhe 19 të plagosur.
UPDATE 00:25 - Ministria e Shëndetësisë sapo ka njoftuar se numri i të vdekurve ka arritur në 14. Viktima e tretë e identifikuar është Dorina Stafa dhe gjendet në Spitalin Ushtarak në Tiranë.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Studenteve të Universitetit “Aleksandër Xhuvani’ të Elbasanit

Mesazh nga Dardania prej Tue May 22, 2012 12:04 am

13:01 - Vazhdon paqartësia në lidhje me numrin e viktimave. Siç njofton Portali Albeu, bazuar në të dhënat e Policisë së Vlorës, 11 viktima gjenden në morgun e Vlorës dhe 2 në Spitalin Ushtarak në Tiranë, gjë që është konfirmuar zyrtarisht nga burimet e QSUT. Kjo do të thotë që bëhet fjalë për 13 viktima.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Studenteve të Universitetit “Aleksandër Xhuvani’ të Elbasanit

Mesazh nga Dardania prej Tue May 22, 2012 12:05 am

UPDATE 13:09- Ministria e Shëndetësisë është tërhequr nga të dhënat e deklaruara pak më parë, duke konfirmuar se numri i të vdekurve në aksident është 13.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Studenteve të Universitetit “Aleksandër Xhuvani’ të Elbasanit

Mesazh nga Dardania prej Tue May 22, 2012 12:09 am

Emrat e studenteve që ishin nisur për ekspeditë për në Sarandë:

Adisa Çela,
Aida Gjika,
Alba Deda,
Anisa Rusi,
Anisa Hysa,
Antoneta Saçe,
Arta Ballabani,
Aurora Molla,
Desian Dani,
Desiana Xheneti,
Blerina Çereni,
Denisa Guzi,
Desilda Bytyçi,
Doriana Kumria,
Dorina Stafa,
Elidoda Gjinaj,
Elsa Daka,
Elsa Shtylla,
Eralda Bajrami,
Eranda Baloshi,
Eranda Bardho,
Erjola Xhoi,
Klejda Kela,
Mirsie Biba,
Oneda Kushi,
Denisa Paja,
Erdita Ortingari,
Eriselda Gubere,
Eriselda Çoku,
Erjana Gështenja,
Ermira Mana,
Fabjola Shehi,
Florie Peçi,
Gerta Hasmeta,
Griselda Zeneli,
Griselda Bilani,
Isjana Karifi,
Isma Klosi,
Johana Debinja,
Juliana Kuqi,
Juliana Tola,
Kaltra Kollozhani,
Laureta Cani,
Lindita Kabashi,
Lirie Hasa,
Oliverta Dhëmbi,
Olsiana Beqiri,
Tisiana Hysa,
Anisa Çobaj,
Enkelejda Berberi,
Adjola Musaku,
Hanife Xhepexhiu,
Anila Suli,
Shegushe Haka,
Oltiana Yzo.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Studenteve të Universitetit “Aleksandër Xhuvani’ të Elbasanit

Mesazh nga Dardania prej Tue May 22, 2012 12:11 am

Ndërsa në Spitalin Ushtarak gjenden:

Kaltra Pollozhani
Alma Deda,
Eranda Bato,
Antoneta Tace,
Anisa Cobo,
Doriana Kumrija,
Besjana Dani është duke u transportuar nga Vlora në Spitalin Ushtarak
Shegushe Taka

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Studenteve të Universitetit “Aleksandër Xhuvani’ të Elbasanit

Mesazh nga Dardania prej Tue May 22, 2012 12:13 am

Mësohet se studentet e plagosura që gjenden në spitalin e Vlorës janë:
Ina Janulla,
Entela Daja,
Dorina Stafa,
Adjola Musaku,
Ergysa Opingari,
Juljana Kuqi,
Griselda Zeneli,
Ticiana Hysa,
Liri Hasa,
Blerina Cereni

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Studenteve të Universitetit “Aleksandër Xhuvani’ të Elbasanit

Mesazh nga Dardania prej Tue May 22, 2012 12:23 amDikush humbi Vajzen

Dikush humbi Njeriun e Zemres

Dikush humbi Kusheriren

Dikush humbi Shoqen me te ngusht

Dikush humbi gjdo gje

I leht ju qoft Dheu Shqiptar dhe Familjareve e te afermeve Zoti jau lehtesoft Dhimbjet ...

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Studenteve të Universitetit “Aleksandër Xhuvani’ të Elbasanit

Mesazh nga Dardania prej Tue May 22, 2012 12:48 am

Trembedhjet LULE me radhe !!!

Gerxhet ulen koken llahtarisur

Dhe Vajza qan m...e lot debore

Ne valle te nuses pa dhenderr

Trembedhjet;LULE dore-perdore

-------0--------
Ç'paten shpatet çpo ngjet

Pse dridhen malet pergjumur ?

Ç'kane...perse , kush nisi kujen?

Klithma per " nusen e humbur" !

----- o -----

Dhe deti nis e qan me shkum
Ulerin permbi mbi shkembenjt

Vall kush do qep fustanet

Fustanet e mbetur shkret..???.!

----- 0 ------

Trembedhjet LULE me radhe

Sot do " djegin " shamit

Nisur ne " Kalin e Vdekjes...

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Studenteve të Universitetit “Aleksandër Xhuvani’ të Elbasanit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi