Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Ditë zie mbarëkombetare per Studentet të Universitetit “Aleksandër Xhuvani’ të Elbasanit

Shko poshtë

Ditë zie mbarëkombetare per Studentet të Universitetit “Aleksandër Xhuvani’ të Elbasanit

Mesazh nga Dardania prej Tue May 22, 2012 10:35 am

Qeveria e Shqipërisë shpalli datën 22 maj, Ditë Zie Kombëtare, për të nderuar kujtimin e viktimave të aksidentit tragjik të Himarës, ku humbën jetën 12 studente.…Zyra e shtypit e Kryeministrisë bëri të ditur se ”Kryeministri Berisha në emrin e tij personal, të familjes së tij dhe të qeverisë shqiptare u shpreh familjeve të viktimave të këtij aksidenti, që ka sjellë dhimbje e pikëllim të thellë në çdo vatër dhe zemër shqiptare, ngushëllimet më të thella, solidaritetin më njerëzor.”
Mësohet se Kryeministri Berisha po bën çdo përpjekje për t’u nisur menjëherë nga Çikago drejt Tiranës, “për të qenë i pranishëm në ditën e zisë dhe për të ndarë dhimbjen dhe zinë me familjet e viktimave dhe të mbarë qytetarëve shqiptarë”.

Të martën në të gjitha institucionet, shtetërore dhe publike të Shqipërisë, flamuri kombëtar, do të ulet në gjysmështizë dhe në orën 12.00 të mbahet një minutë heshtje.(rtk)


Edituar për herë të fundit nga Dardania në Tue May 22, 2012 1:11 pm, edituar 1 herë gjithsej

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ditë zie mbarëkombetare per Studentet të Universitetit “Aleksandër Xhuvani’ të Elbasanit

Mesazh nga Dardania prej Tue May 22, 2012 10:53 am

I leht ju qoft Dheu Shqiptar ...

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi