Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


I love you GJ....♥♥♥

Shko poshtë

 I love you GJ....♥♥♥ Empty I love you GJ....♥♥♥

Mesazh nga Lumnija prej Sat Mar 23, 2013 7:32 pm

Per ty po e shenoi kete leter me lot e me foton tende rri gjdo moment se nuk mundem me besu se ekam humb pjesen emte madhe te jetes une smundem te jetoi keshtu pa ty sepse nje njeri smundet te jetonte pa ♥️ ashtu dhe une smundem te jetoi pa ty , GJdo nat te shoh ne enderr dhe mendoi per ty vendet ka ishim dititet si ikaloja me ty ne mengjes puthjet se ti jepsha 227985 jeta ime me ndryshe ka qen kur ishe dhe ti pran meje tash DONI osht ber si nje njeri i vetem .I kujtoi vitet kur vishe ne Ditelindjen time dhe e festoishim bashk tash me nuk ekam ate gezim si me ty sepse me mungon shum I LOVE YOU GJYSHE . Edhe se je larg meje une te konsideroi si te jesh ketu 227985 te varri yt qai me lot ne faqe them o ZOT pse me le pa jet oZOT pse me le pa gzim .ETJ nuk te harroi kurr GJ.... ♥️♥️♥️ 227985 444660 398398396

Lumnija

Numri i postimeve : 6
Join date : 21/03/2013
Age : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi