Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


.......!!!!!!!!!!?????????$$$$$$$$

Shko poshtë

.......!!!!!!!!!!?????????$$$$$$$$ Empty .......!!!!!!!!!!?????????$$$$$$$$

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Sun Apr 07, 2013 6:18 pm

E bleiti babi ni shpi 5 katesh ne Gjermani e une ekisha dhomen ne katine 5 e shum udufke me hec ne shpi e nje dit prej ditesh emora nje saj dhe unshova prej katit te 5 deri posht erdha me shpejt se ne kemb ahha por ekam thyr koken ate dit haaha 20375
Elmetina Isufi
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.......!!!!!!!!!!?????????$$$$$$$$ Empty Re: .......!!!!!!!!!!?????????$$$$$$$$

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Sun Apr 07, 2013 6:26 pm

Kan thon se katunart jan katunar . Qytetart jan qytetar . Ishin dal nje familje nga katuni ishin dal ne prishtin dhe than mbas 1 dite ajo zonja e asaj familjes eka thyer kamen se skish dit me hec mir ne prishtin aty e ish kan 1 muj dit ne spital te zemres pastais e bukurin se eka pa aty esht semu shum ahaha rrespekt per te dyja palet
Elmetina Isufi
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi