Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Mos je smut se podokesh mir ahah

Shko poshtë

Mos je smut se podokesh mir ahah

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:48 pm

Qka asht stomatologjia per ty?

Po stomatologjia per mu asht stomo (Dhamë) dhe Loges shkenc haahahhahahahaa
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mos je smut se podokesh mir ahah

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:49 pm

A t thash qetsii ? Qu dil jashtt edhe pa prind mos m hajde moo ...

hahahhahahahah

Koka legend oo 16162
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mos je smut se podokesh mir ahah

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:55 pm

Cka ki djal mos je smut najsen se veq gripi i dashnise kur ta ngjet i ka qisishne kangte ahaha 78678
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mos je smut se podokesh mir ahah

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:56 pm

Djali -Alo policia ?
Policia - Po...
Djali - Jam ne nje vend dhe ka qindra te vdekur.
Policia - Qetesohu dhe me thuaj ku je ?

Djali - Jam ne varreza !! ahahah sate smut ozot ahah
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mos je smut se podokesh mir ahah

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:57 pm

Sonte gjithqka tretet
veq kujtimeet me kan mbet
ti me thoje shum te dua
une tbesova met ver8
eti apom beson met ver8
ahaha
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mos je smut se podokesh mir ahah

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:58 pm

`kkrejjtt kann thonn poo unn s`komm ndegjuu
see njjerzztt qe ii dojmm mbas shummtii n`jjett;qatta mbass shummtii kann meM Lennduu :|
hahaha 4820
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mos je smut se podokesh mir ahah

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 8:01 pm

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/c48.0.403.403/p403x403/20924_10151615421978417_2080032369_n.jpg
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mos je smut se podokesh mir ahah

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 8:01 pm

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/c48.0.403.403/p403x403/20924_10151615421978417_2080032369_n.jpg
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mos je smut se podokesh mir ahah

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 8:02 pm

Dua te jem si ata...
...si ata qe qeshin pa pushim,pa e vrare mendjen se kush i sheh cuditshem ne rruge...si ata qe lagen ne shi,dhe ngren koken lart,te lumtur... si ata qe kapen x dore ,neper rrugicat e qytetit tim...si ata qe bejn biseda te gjata me shikime...si ata qe i dhurojne buzeqeshje te ngrohta te panjohurve ne rruge... si ai cifti qe sapo dhane puthjen e pare... si ajo vajza qe ka humbur brenda nje romani te bukur...si ai grupi qe tani po pine nga nje gote dhe kan ardhur ne qejf...si ata djemt qe nuk po pushojne se qeshuri...
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mos je smut se podokesh mir ahah

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 8:02 pm

"Ajo qau...qau aq sa i doli shpirti nga vendi...por nuk ndryshoi asgje... bota vazhdoi te rrotullohet...koha nuk e ndali hapin...ai nuk e ktheu koken... Priti qe dicka,dikush...te ndalonte x ti fshire lotet...qe dikush ti bente ate pyetjen e thjeshte,ate pyetjen e perditshme, ate : Si je? ... dhe ashtu me nje buzqeshje te sinqerte,mes loteve do ti thoshte : tani jam me mire, miku im... 250644
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mos je smut se podokesh mir ahah

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 8:03 pm

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/c6.0.403.403/p403x403/1837_10151581205633417_1863972971_n.jpg ahahha sate mir ahha
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mos je smut se podokesh mir ahah

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 8:06 pm

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/c0.0.395.395/p403x403/551054_10151032401863417_1185465858_n.jpg 53576
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mos je smut se podokesh mir ahah

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi