Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


oj dashuria ime

Shko poshtë

oj dashuria ime

Mesazh nga blerina bytyqi prej Fri Apr 26, 2013 8:23 pm

Djali : Pse nuk ke 1 te dashur ??
Vajza : Sepse nuk me lene prinderit...
Po ti pse nuk ke??
Djali : Sepse ty nuk te lene akoma.., ♥ ..

blerina bytyqi

Numri i postimeve : 12
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: oj dashuria ime

Mesazh nga blerina bytyqi prej Fri Apr 26, 2013 8:24 pm

tema (per gocat ) do ta braktisni partnerin twaj nese e kuptoni qe ai eshte sTeriL (Larg qoft )
Po apo jo !

blerina bytyqi

Numri i postimeve : 12
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: oj dashuria ime

Mesazh nga blerina bytyqi prej Fri Apr 26, 2013 8:25 pm

cdo gje qe shikoj
vetem ty te kujtoj
cdo gje qe une prek
vetem ty te imagjinoj
ta dish zemra ime
se vetem ty te DASHUROJ.....

do ishte bukur po te ishte e vertete kjo :) Landi

blerina bytyqi

Numri i postimeve : 12
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: oj dashuria ime

Mesazh nga blerina bytyqi prej Fri Apr 26, 2013 8:25 pm

kam degju shum xsona qe thojn se po e shikove qenin ne sy nuk te ban gja hajt thashe ta baj prove sa pashe 1 qen iu afrova e po e shikoja ne sy vec kur me thot qeni ej mas me ban si trim po futja vrapit :P L 16162

blerina bytyqi

Numri i postimeve : 12
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: oj dashuria ime

Mesazh nga blerina bytyqi prej Fri Apr 26, 2013 8:25 pm

Nese lindim apo jo kjo nuk eshte e sigurte . Jeten jetoje ne menyren me te bute . Jeto sikure ke lindur dje , harro c'do lendim qe veq dhimbje ndjen . Harro c'fare ka kaluar e me te mos u merr , Jeto per te lulezuar se casti veq nje here vjen . C'do dite ne kete bote e ka nje kuptim , sepse zoti nuk na ka krijuar pa nje qellim . C'do gje eshte e shkruar per te ndodhur por ti mos u merzit miku im . Pas nje dere qe m'byllet gjithmone hapet nje tjeter rrugetim . Rrugetimin ti nise pa ndonje arsye , vazhdo ec dhe vetem ec leshoji hapat si te duash . Leje dhe ti gjurmen tende mbi rruget e botes , mos shiko m'brapa por vetem drejt . C'do rrugetim " me vjen keq qe te them e ka nje mbarim " por nese ti e ben kete rruge sikure eshte shkruar , Mbarimi Do T'jete I Lumtur . . . . . .BiG-M 189962

blerina bytyqi

Numri i postimeve : 12
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: oj dashuria ime

Mesazh nga blerina bytyqi prej Fri Apr 26, 2013 8:26 pm

Greket paten then qe me lekuren e Shqipetareve do te bejm Pallto. . .
Edhe Shqipetaret i plotesuan deshiren .. . .
Per cdo Synetllik i bejme nga nje pallto Grekeve . . .
Por kane harruar ato se ne me Synetlliqe bejm pallto per t'gjith Europen ;) :D :P 2420

blerina bytyqi

Numri i postimeve : 12
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: oj dashuria ime

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi