Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Dashuri pa fund

Shko poshtë

Dashuri pa fund  Empty Dashuri pa fund

Mesazh nga blerina bytyqi prej Fri May 17, 2013 7:32 pm

E nesermja.

Ti mendon te nesermen
se nuk ke idene cdo vije
as planet qe ti bere
kur ishe femije.

Koha kalon pa u ndiere
iken pa lene gjurme
jeta shkon ne vend te ndjere
si nga ti dhe nga une

Vetmia vjen kur se pret
dhe te mbyt trishtimi
kujton castet plot me jete
dhe ia keput vajtimit.

Mendon valle a do vazhdoje gjate
pa kuptuar ky cast vetmie.
Por ne nuk e parashikojme gjetke
vetmine pa shoqeri

E nesermja do vije
do apo nuk do ti
nga koha kur ishe femije
fitove flatrat e se bukures rini

blerina bytyqi

Numri i postimeve : 12
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri pa fund  Empty Re: Dashuri pa fund

Mesazh nga blerina bytyqi prej Fri May 17, 2013 7:32 pm

29245 Bota virtuale :

Shume veta jane regjistruar ne shume forume
se duan shoqeri, te flasin, te bisedojne
ne jete reale nuk gjehen dot keto forume fatlume
ashtu si liria qe kane aty ku ata kuvendojne

Ka chate,ku njerezit hyjne se jane kurioze
dhe flasin pa kuptuar se koha kalon
kur chatet jane vec njerez anonime e virtuoze
jo si jeta reale ku njeriu cdo gje perjeton

blerina bytyqi

Numri i postimeve : 12
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri pa fund  Empty Re: Dashuri pa fund

Mesazh nga blerina bytyqi prej Fri May 17, 2013 7:32 pm

Dashuria

Vjen casti kur se pret
dhe dashurohesh
mendon shume ne jete
edhe te martohesh

Ne fillim eshte pengesa
qe te pret pa e ditur
se jeta pa pengesa
te gjen te papergatitur

Kjo pengese eshte dashuria
qe perjeton per te paren here
besimi dhe ndershmeria
qe kane gjithnje vlere

Thua do dashurohem
ke rene ne dashuri
Thua do martohem
do kem edhe femije

Dashuria qe perjeton
nuk te le te lire
Se kafazi ku je zene
te mban pa meshire

Dashuro dashuro se jeta
nuk eshte e persosur
Madje dhe problemet
nuk kane kurre te sosur. 189962

blerina bytyqi

Numri i postimeve : 12
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri pa fund  Empty Re: Dashuri pa fund

Mesazh nga blerina bytyqi prej Fri May 17, 2013 7:33 pm

Forumi

Vij ketu per te pershendetur
anetare nga jane e nga sjane
ca te humbur ca te mbetur
serioze dhe gazmore

Ju pershendes te gjitheve
nuk ju harroj jo
ce do jeta eshte ne pritje
me pervojat qe ajo do

blerina bytyqi

Numri i postimeve : 12
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri pa fund  Empty Re: Dashuri pa fund

Mesazh nga blerina bytyqi prej Fri May 17, 2013 7:34 pm

SMS-te

Kur do vish ne takim?
Kam shume qe te pres
qe te zbavitemi bashke
nga ora 2 e nates gjer ne mengjez.

Se vete me premtove
Patjeter do vij the
E shoh se me genjeve
asnje pergjigje nuk me dhe.

Keto SMS-te
jane bere zakon
nje det plot me fjale
qe kurre nuk shteron.

Ne SMS ti thua:
mbaroi nuk ka me
se ti nuk je per mua,
prandaj po te le

I cuditur mendon
ci bera une valle
pastaj e kupton
dashuria eshte perralle.

Dergo merr SMS
shaj fyej pa mbarim.
Ne jete u be belaja
nga SMSte e shkruara pa ngurrim

blerina bytyqi

Numri i postimeve : 12
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri pa fund  Empty Re: Dashuri pa fund

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi