Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Dashuria e vonuar

Shko poshtë

Dashuria e vonuar

Mesazh nga Sajo prej Sun Jun 02, 2013 12:25 pmKurre nuk e pata dhe me erdhi
Nje gje te bukur dhe me perkedheli
Ma lere te lutem ma lere
Zemeres sime qe kurre s’gezoi
Gjdo gje te bukur i dhuroi
Ma lere te lutem ma lere
Syri im qe kurre s’pushoi
Ne lote dashurie e shenderroi
Ma lere te lutem ma lere
Keto vitet e tera qe jetova…
avatar
Sajo
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 105
Join date : 14/05/2011
Age : 42

http://www.radio-selex.de

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi